השפה הצרפתית

על פי המהדורה האחרונה של אתנולוג, צרפתית היא השפה החמישית ביותר המדוברת בעולם. פורבס מדווח כי צרפתית היא "שפת העתיד", ומחקר שערך בנק ההשקעות נטיקסיס צופה שזו תהיה השפה המדוברת ביותר בעולם עד שנת 2050.

תרגום מסמכים לצרפתית

, צרפתית (כולל צרפתית-קריאולית) היא אחת השפות הבודדות המדוברות בכל חמש היבשות, והיא גם השפה המדוברת ביותר בצרפת, כשמאתיים מיליון איש משתמשים בה בשיחות היומיומיות שלהם. המספר הרשמי של האנשים הדוברים צרפתית הוא 300 מיליון, כולל אלה המדברים כשפה שנייה. צרפתית תוארה כ"שפה הזרה הנלמדת ביותר "במדינות בהן זו שפה רשמית, אם כי זה לא בהכרח המקרה. מחקר זה הפך את הצרפתית לשפה הזרה השנייה שנלמדה ביותר באירופה, אחרי אנגלית.

צרפתית נמצאת כמובן גם בפתח בריטניה והיא גם ממש בפתח של רבים מחברינו בארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד ושאר אירופה.

איך מתרגמים מסמכים לצרפתית

אך כיום הדיאלקט של פריז מתקבל כשפה צרפתית מודל ובהדרגה הוא הפך לשפה לאומית בשל יוקרתה הפוליטית של הבירה. הצרפתית הפריסאית נותרה שפת מופת עוד מימי ראשיתם של חלומות קולוניאליים צרפתיים, כאשר אפריקה הייתה במרכז חלומותיה הלשוניים, מה שאומר באמת שמאז המהפכה הצרפתית בסוף המאה ה -18, אפריקה מפיצה את הצרפתית שפה שנחשבה לא פטריוטית. צרפתית באפריקה, אף שאין דוגמאות אחרות לכך באירופה, מלבד העובדה שבימים הראשונים של מדיניותה הלשונית היא נחשבה ל"לב חלום השפה הצרפתית ". בעוד פריז נותרה במרכז הפוליטי והספרותי של צרפת בימי הביניים ונותרה מרכז פוליטי, ספרותי ותרבותי בעת המודרנית, צרפתית נותרה "שפת מופת".

כל מתרגם הוא מתרגם מורשה?

הוא חיוני, וזה כולל, אך אינו מוגבל, לקידום השפה הצרפתית כ"שפה מודל "במרכזים הפוליטיים, הספרותיים והתרבותיים של צרפת, כולל חינוך של אזרחים בצרפת ובמקומות אחרים. לא משנה באילו תאריכים תבחרו, לא משנה כמה זמן יהיה לכם ללמוד צרפתית, עליכם למצוא קורס צרפתית מתאים באזור הלימוד שלכם.

השתתפות בקורס צרפתית מעניקה לך אפשרות לקרוא, לכתוב ולדבר צרפתית ולהעריך, ללמוד ולהכיר את השפה היחידה פרט לאנגלית הנלמדת ברחבי העולם.

היא מילה שהייתה בעבר המילה הצרפתית הרשמית לצינורות נפט בארצות הברית ובאזורים אחרים בעולם. כשהשפה הצרפתית נכנסה לשימוש בשנות ה -60, האקדמיה אסרה על המילה ואמרה שהיא "לא צרפתית" ולכן אינה מתאימה לשימוש באנגלית. השינויים בשפה הצרפתית הם איטיים בהשוואה לאנגלית, שכן השפה מוגנת על ידי האקדמיה פרנקייז (האקדמיה הצרפתית). האקדמיה התנגדה לשינויים בצרפתית כשפה, והתעקשה שהצורות הקיימות והמסורתיות של שפה זו הן צרפתית נכונה, למרות שהם למעשה אותה שפה.

הניבים הצרפתיים למשמעות המתרגם

הניב הצרפתי הצפוני המכונה "לונג השמן", והלנגו גאלו, ניב בצרפתית. השפות הצפוניות הושפעו מהשפה הפרנקונית (הגרמנית), שנתנה לצרפת את שמה והעניקה לפרנקים את שמה. Champenois, Lorrain ו- Picard הם הצורות הנפוצות ביותר של צרפתים בצפון אירופה ובצפון אמריקה. במחצית הדרומית של צרפת, השפות הללו מכונות יחד "lingue oc" (פרובנס, אוקסיטנית, קטלאנית).

זה לא חכם לומר כמה מילים יש בשפה הצרפתית, אך אם אנו מיישמים את אותו תקן, אנו יכולים לומר כי לצרפתית יש יותר מילים מכל שפה אחרת בעולם פרט לאנגלית. ברוב המדינות, לעומת זאת, צרפתית היא רק אחת משפות רבות המדוברות ומשפיעות על אופן הדיבור בשפה. מספר המילים בצרפתית במילונים באנגלית הוא עדות להשפעת השפה הצרפתית על השפה האנגלית. השפות האנגליות הושפעו מצרפתית, כאשר הערכות מילות ההלוואה הצרפתיות מאנגלית נעות בין 45% מאוצר המילים ל -80% ואפילו 100%.

למרות שהאקדמיה הצרפתית עדיין קיימת, ההתפתחות האטה משתי סיבות: ראשית, משום שהיא פועלת כשומרת על השפה הצרפתית, ושנית, משום שהיא מסמיכה התאמת ביטויים זרים ומילות הלוואה.

מתפרסם גם המילון הרשמי של השפה הצרפתית, Dictionnaire de L'Academie francaise. צרפתית, והיא מפרסמת גם מילון משלה וכן מילונים של שפות אחרות, כגון אנגלית.